Навигация
 
Главная  - Прочие дисциплины  - Книги  - Міжнародні розрахунки та валютні операції - Савлук М.І.
Міжнародні розрахунки та валютні операції - Савлук М.І.
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

15.3.8. Види дивергенцій

Усі індикатори дають найкорисніші поради тільки тоді, коли вони розходяться з цінами. Розходження (divergence) між напрямком руху індикатора та динамікою цін вказує на те, що напрямок руху цін зміниться.

Дивергенція «биків» виникає тоді, коли ціни падають до нового мінімуму, а технічний індикатор відмовляється опускатися до нового мінімуму. Це свідчить про те, що, як правило, sell-тренд скоро закінчиться.

Ціна

Індикатор

Дивергенція «ведмедів» класу А: ціни піднімаються до нового максимуму, а індикатор дає менш високий максимум, ніж попередній. Це найсильніший сигнал до продажу

Ціна

Індикатор

Дивергенція «биків» класу А: ціни падають до нового мінімуму, а індикатор дає менш глибокий мінімум, ніж попередній. Це найсильніший сигнал на купівлю.

Рис. 15.18

Дивергенція «ведмедів» виникає тоді, коли ціни виходять на новий максимум, а індикатор відмовляється підніматися до свого нового максимального значення. Дивергенція «ведмедів» свідчить про те, що ціни зростають за інерцією, і buy-тренд готовий розвернутися.

Дивергенція буває трьох класів — А, В, С (рис.15.18, 15.19). Дивергенція класу А показує найважливіші точки розвороту і кращі можливості для купівлі або продажу.

Дивергенція класу В менш значна, а класу С — менш важлива. Дивергенції класу В і С краще ігнорувати, якщо вони не підтверджуються іншими індикаторами.

Ціна

Індикатор

Дивергенція «ведмедів» класу В: ціни знову піднімаються до попереднього максимуму, а індикатор дає менш високий максимум, ніж попередній

 

Ціна

Індикатор

Дивергенція «биків» класу В: ціни знову падають до попереднього мінімуму, а індикатор дає менш глибокий мінімум, ніж попередній

 

Ціна

Індикатор

Дивергенція «ведмедів» класу С: ціни піднімаються до нового максимуму, а індикатор дає такий самий максимум, як і попередній

 

Ціна

Індикатор

Дивергенція «биків» класу С: ціни падають до нового мінімуму, а індикатор дає такий же мінімум, як і попередній

 

Рис. 15.19 
Главная
Банковское дело
Бухгалтерский учет, аудит
Инвестиции
Экономика
Налоги
Финансы
Финансовое право
Прочие дисциплины
Карта сайта
Pidru4niki.com - підручники, реферати, лекції
Правила користування
Повернись живим