Навигация
 
Главная  - Экономика  - Книги  - Міжнародна торгівля - Дахно І.І.
Міжнародна торгівля - Дахно І.І.
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

ПЕРЕДМОВА

В економічних та інших вищих навчальних закладах України "Міжнародна торгівля" вивчається як окрема дисципліна. Підручники і навчальні посібники з міжнародної економіки також починаються розділами, присвяченими міжнародній торгівлі. Один з таких навчальних посібників розробив (у співавторстві) і автор цих рядків. Він був опублікований видавництвом Міжрегіональної Академії управління персоналом у 2002 р.

Працюючи над посібником "Міжнародна торгівля", автор намагався уникнути повторювання матеріалу, викладеного у навчальному посібнику "Міжнародна економіка", і ниписав дві окремі книги. Пропонований посібник можна з успіхом використовувати під час вивчення дисципліни "Міжнародна економіка", якщо у навчальних планах для відповідних категорій студентів відсутній курс "Міжнародна торгівля" як окрема дисципліна. За викладеним матеріалом обидва посібники взаємодоповнюють один одного.

При написанні цієї книги автор прагнув ознайомити вітчизняного читача з якомога ширшим колом англомовної інформації з міжнародної торгівлі; стисло і зрозуміло висвітлити всі питання тематики; переконати читача в тому, що знання англійської ділової мови потрібне і за межами відповідного навчального курсу; заповнити вакуум, що утворився нині в Україні у навчальній літературі з цієї дисципліни.

Пропонований посібник "Міжнародна торгівля" має не лише навчальну, а й практичну користь. Автор сподівається, що викладений матеріал допоможе нашим студентам здобути ґрунтовні знання, які не поступатимуться за рівнем знанням студентів з розвинених країн світу.

Сподіваючись, що ці задуми реальні і соціально виправдані, автор пропонує цей навчальний посібник допитливому читачеві. 
Главная
Банковское дело
Бухгалтерский учет, аудит
Инвестиции
Экономика
Налоги
Финансы
Финансовое право
Прочие дисциплины
Карта сайта
Pidru4niki.com - підручники, реферати, лекції
Правила користування