Навигация
 
Главная  - Бухгалтерский учет, аудит  - Книги  - Бухгалтерський облік у галузях економіки - Захожай В.Б.
Бухгалтерський облік у галузях економіки - Захожай В.Б.
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

ПЕРЕДМОВА

Запровадження нових національних стандартів бухгалтерського обліку дало поштовх для появи нових публікацій, випуску різноманітної літератури, в якій розглядаються сучасні підходи й погляди на систему вітчизняного бухгалтерського обліку. В цьому підручнику розглядаються загальні принципи й положення бухгалтерського обліку, призначені для ознайомлення з базовими елементами фінансового обліку.

Однак для повноцінної функціональної підготовки спеціалістів-фахівців із бухгалтерського обліку необхідне більш широке висвітлення, формування системи знань, поглядів для ознайомлення з особливостями побудови економічної діяльності підприємств та їх впливу на побудову бухгалтерського обліку.

Підручник дає можливість опанувати повний курс з вивчення бухгалтерського обліку в галузях економіки, а саме: по-перше, це опрацювання специфічних моментів щодо ведення окремих ділянок обліку, по-друге, вивчення специфічних особливостей економічної діяльності галузей народного господарства та їх вплив на організаційну побудову бухгалтерського обліку. Якщо основні поняття бухгалтерського обліку забезпечують в основному лише передачу знань з предмета, то підручник передбачає їх раціональне поєднання із різними наведеними прикладами, на яких закріплюються, поглиблюються одержані знання з базових навчальних курсів. Тому цей підручник передбачає підготовку і поглиблення практичних навичок фахівців залежно від виду діяльності конкретного підприємства на базі самостійного вивчення окремих питань, а в деяких випадках — і окремих тем.

Суттєвими відмінностями цього підручника від інших є викладення положень ведення бухгалтерського обліку в основних галузях народного господарства за логічно сформованою структурою змісту підручника. Це дало змогу авторам досягти мети — висвітлення предмета як самостійного курсу "Бухгалтерський облік в галузях економіки". 
Главная
Банковское дело
Бухгалтерский учет, аудит
Инвестиции
Экономика
Налоги
Финансы
Финансовое право
Прочие дисциплины
Карта сайта
Pidru4niki.com - підручники, реферати, лекції
Правила користування
Повернись живим